E-Mail Pazarlama Müşterilerimiz

Müşterilerimiz

Dünya'nın her tarafından her ölçekte firmaya hizmet etmekten onur duymaktayız. İster holding olsun, ister kişisel firma olsun, her ölçekte müşteri bizim için aynı değere sahip ve aynı hizmeti hak etmektedir.

n-Mailer'i tercih eden kullanıcılardan bazıları:

 • European School of Economics CNR EXPO Doping ADSL
  Millenicom D-Smart Mitsubishi Electric Turkiye
 • Aktas Holding Hayat Yayinlari Kocluk Platformu Dernegi
  Boğaziçi Bilgisayar A.Ş. Call Center Orbis Vista
 • Tablet Seminerler IMI Conferences S?nmez AGB
  Boğaziçi Bilgisayar A.Ş. YoutHOLDING Doğa Derneği
 • TSPAKB Realta Employer Branding SPL
  PDR Grup SwissOffices Keynote Speakers
 • pdropenplatform Tack Türkiye Wintrain
  telephonedoctor Konusmaci Ajansi Trade Atlas
 • Bu?day Ekolojik Ya?am? Destekleme Derne?i Eduyork Education Services Gençtur
  Masters Training International Bursagaz Navitas
 • Eva Gayrimenkul Intercomp Global Management Challange
  AIESEC Türkiye Eczanemizde.com Eğitişim Kariyer Enstitüsü
“ n-Mailer Email Marketing ile çalışmaya başlamamızdan çok kısa bir süre içerisinde ihtiyacımıza yönelik bültenleri hızla ve son derece dikkatli bir çalışmayla hazırlayıp hayata geçirdiler.Konuyla ilgili defalarca değişiklik istememize rağmen son derece sabırlı ve çözüm odaklı yaklaşımlar gösterdiler. Medyada uzun yıllar çalışmış biri olarak hız ve kalitenin gerekliliğine olan inancım sonsuz. Bir müşteri olarak da özellikle internet üzerinden pazarlama sunan şirketlerin sundukları hizmetlerin kalite düşüklüğüne de birçok kez şahit oldum. Bu konudaki yardımları için kendilerine teşekkür ederim. ”
Başak Tecer, Navitas Eğitim Danışmanlık; Koçluk Hizmetleri, İş Geliştirme Direktörü
“ Telekomedya.com haber sitesinin binlerce üyesine her gün haber bülteni gönderimini n-mailer.com alt yapısını kullanarak yapıyoruz. Telekomedya.com'un ziyaret edilmesine büyük katkısı olan n-Mailer sistemi ile yüzde 100 başarı sağlanıyor. Güçlü alt yapı ve raporlama sistemi ile ziyaretçilerimizi izleyebiliyor, üyelerimizin tercihleri yönünde siteyi yönlendirebiliyoruz. ”
Murat Büke, Telekomedya, Editör
“ e-Mail gönderim hizmetlerinde bizim için en önemli unsur “güven” duygusu. n-Mailer Email Marketing uzun zamandır kullandığımız, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunan başarılı bir platform. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ”
Serkan ÖZGÖZ, Etkin Bilgi Yönetimi, Kurucu

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

n-Mailer Email Marketing ile çalışırken 7 gün 24 saat sizin için birilerinin çalıştığı hissine kapılmanız işten değil.. Hızlı, etkin ve çözüm odaklı destek yaklaşımları sayesinde müşterilerimizle sorunsuz bir şekilde düzenli iletişim kuruyoruz. n-Mailer Email Marketing'i herkese tavsiye ederiz. Ömer Faruk Albayrak
SwissOffices
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock