E-Mail Pazarlama Müşterilerimiz

Müşterilerimiz

Dünya'nın her tarafından her ölçekte firmaya hizmet etmekten onur duymaktayız. İster holding olsun, ister kişisel firma olsun, her ölçekte müşteri bizim için aynı değere sahip ve aynı hizmeti hak etmektedir.

n-Mailer'i tercih eden kullanıcılardan bazıları:

 • European School of Economics CNR EXPO Doping ADSL
  Millenicom D-Smart Mitsubishi Electric Turkiye
 • Aktas Holding Hayat Yayinlari Kocluk Platformu Dernegi
  Boğaziçi Bilgisayar A.Ş. Call Center Orbis Vista
 • Tablet Seminerler IMI Conferences S?nmez AGB
  Boğaziçi Bilgisayar A.Ş. YoutHOLDING Doğa Derneği
 • TSPAKB Realta Employer Branding SPL
  PDR Grup SwissOffices Keynote Speakers
 • pdropenplatform Tack Türkiye Wintrain
  telephonedoctor Konusmaci Ajansi Trade Atlas
 • Bu?day Ekolojik Ya?am? Destekleme Derne?i Eduyork Education Services Gençtur
  Masters Training International Bursagaz Navitas
 • Eva Gayrimenkul Intercomp Global Management Challange
  AIESEC Türkiye Eczanemizde.com Eğitişim Kariyer Enstitüsü
“ Telekomedya.com haber sitesinin binlerce üyesine her gün haber bülteni gönderimini n-mailer.com alt yapısını kullanarak yapıyoruz. Telekomedya.com'un ziyaret edilmesine büyük katkısı olan n-Mailer sistemi ile yüzde 100 başarı sağlanıyor. Güçlü alt yapı ve raporlama sistemi ile ziyaretçilerimizi izleyebiliyor, üyelerimizin tercihleri yönünde siteyi yönlendirebiliyoruz. ”
Murat Büke, Telekomedya, Editör
“ n-Mailer toplu posta gönderim hizmeti sayesinde e-ticaret sitemiz müşterilerimize, kampanyalarımızı ve duyurularımızı anında gönderebilmekteyiz. Gönderilerimizi oluşturmak, listelerimizi yönetmek gibi işlemleri n-Mailer'ın web tabanlı basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.  Gönderim yaptıktan sonra tüm istatistik raporlarımızı anında görebilmekteyiz.  Bu güzel hizmetlerinden dolayı n-Mailer ekibine çok teşekkür ederiz. ”
Barış Özkaya, Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri, Kurucu Ortak
“ n-Mailer ile bugünkü veya gelecekteki müşterileriniz ile düzenli iletişim kurmak çok kolay hale geliyor. Kullanıcı dostu ve değişik kombinasyonlarda kampanyalar yapmanıza imkan veren yönetim paneli sayesinde, anında bütün gönderim sürecinizi ve sonuçlarınızı takip edebiliyorsunuz. Belki de herşeyden ötesi 24 saat rahatça ulaşabildiğiniz ve size çözümler üreten bir ajans ile çalışıyorsunuz. ”
Rıdvan Kasa, Eğitişim Kariyer Enstitüsü, Direktör

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

MuhasebeTR olarak 2005 yılından beri site üyelerimize bülten göndermekteyiz. Sürekli olarak maillerin alıcısına ulaşamama, sunucuların göçme sorunları yaşadık. Taaki n-Mailer ile tanışana kadar. n-Mailer bugüne kadar bize öğretilenlerin aslında hiç bir işe yaramadığını, sadece zaman kazanma amaçlı yapıldığını göstererek anlattı. Çalışmaya başladığımızdan bu yana hiç bir problem yaşamadığımız gibi ihtiyacımız olan her türlü çözümü hızlıca üretmeleri de ayrı bir güzellik. Ferdi Arda
MuhasebeTR
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock