Sertifikalı Güvenli Gönderim

Sertifikalı Güvenli Gönderici olarak dünyada 300 milyondan fazla posta kutusuna %100 inbox erişimi sağlayabilirsiniz.
Sertifikalı Güvenli Toplu E-Mail Gönderimi

Yukarıdaki görseldeki gibi güvenli bir gönderici olmak istemez misiniz?

Sertifikalı Güvenli gönderici olarak, oluşturacağınız kampanyalarınızda daha özgür olacak, markanızın değerini yükseltecek ve hiç görmediğiniz oranda açılım ve tıklanma oranları elde edeceksiniz.

 • Hotmail, Yahoo! ve Yüzlerce ISP'ye Gönderimleriniz %100 Inbox

  Sertifikalı gönderimlerde, dünyanın en büyük email sağlayıcıları olan Hotmail, Yahoo! gibi servis sağlayıcıların yanı sıra yüzlerce ISP'nin kullanıcılarına da %100 sorunsuz inbox erişimi sağlayacaksınız. Mevcut açılım oranlarınızın %40 ve üzerinde yükseldiğini göreceksiniz.

 • Bloklanmayan Görseller

  Varsayılan olarak bütün e-mail programları görselleri bloklamaktadır. Sertifikalı gönderici olarak görselleriniz Hotmail, Yahoo! ve diğer yüzlerce ISP kullanıcıları tarafından kesinlikle bloklanmadan açılacak.

 • Bloklanmayan Bağlantılar

  Varsayılan olarak bütün e-mail programları, bültenlerin içindeki bağlantıları bloklamaktadır. Sertifikalı gönderici olarak bütün linkleriniz Hotmail, Yahoo! ve diğer yüzlerce ISP'de aktif olacak ve hiç bir tıklamayı kaçırmayacaksınız.

 • Servis Sağlayıcı Spam Filtreleri Devre Dışı

  Sertifikalı göndericiler, Hotmail, Yahoo!, Earthlink, Comcast gibi başta gelen servis sağlayıcılar tarafından güvenli gönderici olarak bilindikleri için, gönderilerinizi spam filtresinden geçirmemektedir. Dolayısı ile gönderinizin spam olarak işaretlenmesi kesinlikle söz konusu değildir.

 • Web Güvenlik ve İçerik Filtreleri Devre Dışı

  Spam Assassin, IronPort Systems ve Cloudmark gibi B2B ve B2C güvenlik filtrelerini kullanan kişi/kurumlar tarafından da güvenli gönderici olarak tanınacağınız için, gönderimlerinin bu filtrelere takılma durumu asla söz konusu değildir.

 • ISP Gönderim Kısıtlaması Devre Dışı

  Hotmail, Yahoo! gibi büyük ISP'ler göndericilerin saatte belli bir gönderimin üzerine çıkmasına izin vermezler. Sertifikalı gönderici olarak bu limitlerden de etkilenmezsiniz.

Sertifikalı Güvenli gönderici olmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

Daha önce kullanmış olduğumuz toplu mail programımızın aslında hiçbir işe yaramadığını anlayıp yeni arayışlar içine girdiğimizde tanıştık n-Mailer mailing sistemi ile. Sistem oldukça basit ve bir o kadar da kullanışlı. Birkaç tuşa basarak binlerce insana hitap edebiliyorsunuz. En hoş sürpriz de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorunlarımıza sunulan hızlı çözümler. Funda Tabak
YERO Yurtdışı Eğitim
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock