E-Mail Pazarlama Kampanyalarını Oluşturacağınız Çok Özel Araçlar

E-Mail pazarlama planınız ne olursa olsun, kampanyalarınızın profesyonel olmasını isteyeceğinizden eminiz. Hedefimiz başarılı kampanyalar oluşturmakta daima yanınızda olmaktır.
Profesyonel Kampanyalar Hazırlayın
 • Tümleşik HTML Editör

  Tümleşik HTML editör sayesinde, Dreamweaver, FrontPage gibi popüler web tasarım programlarından kopyala/yapıştır yaparak bülteninizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Her gönderiminiz için profesyonel tasarımlar hazırlatmak isterseniz, n-Mailer bu konuda da size hizmete hazırdır. Bilgi için tıklayınız.

 • 20'den Fazla E-Mail Programında Ön İzleme

  Kampanyalarınızı hazırladıktan sonra göndermeden önce Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook, Outlook Express gibi e-mail programlarında nasıl görüneceğini test edin. Belkide düşündüğünüz şekil de görünmeyecekler ;)

 • Spam Kontrolü

  Kampanyalarınızı göndermeden önce spam filtrelerine yakalanıp yakalanmayacağını kontrol edin.

 • Kişiye Özel Kampanya Oluşturun

  Sadece "Sayın Ahmet Mehmet" şeklinde değil, verinizdeki tüm alanları kampanyalarınız içinde kullanabilir, kampanyanın kişiye özel hazırlandığı hissini oluşturabilir , satış grafiğini yükseltebilirsiniz.

 • Görsel Barındırma

  Kota sınırı olmaksızın görsellerinizi sunucularımızda barındırabilir, spam puanı almaktan kaçınabilirsiniz.

 • Otomatik Cevaplayıcılar

  Üyelerinize belirli aralıklarla veya listenize yeni katıldıklarında, daha önceden hazırladığınız bültenleri, n-Mailer sizin için otomatik olarak gönderir. Otomatik cevaplayıcılar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

n-Mailer Email Marketing ile çalışırken 7 gün 24 saat sizin için birilerinin çalıştığı hissine kapılmanız işten değil.. Hızlı, etkin ve çözüm odaklı destek yaklaşımları sayesinde müşterilerimizle sorunsuz bir şekilde düzenli iletişim kuruyoruz. n-Mailer Email Marketing'i herkese tavsiye ederiz. Ömer Faruk Albayrak
SwissOffices
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock