E-Mail Pazarlama Kampanyalarını Oluşturacağınız Çok Özel Araçlar

E-Mail pazarlama planınız ne olursa olsun, kampanyalarınızın profesyonel olmasını isteyeceğinizden eminiz. Hedefimiz başarılı kampanyalar oluşturmakta daima yanınızda olmaktır.
Profesyonel Kampanyalar Hazırlayın
 • Tümleşik HTML Editör

  Tümleşik HTML editör sayesinde, Dreamweaver, FrontPage gibi popüler web tasarım programlarından kopyala/yapıştır yaparak bülteninizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Her gönderiminiz için profesyonel tasarımlar hazırlatmak isterseniz, n-Mailer bu konuda da size hizmete hazırdır. Bilgi için tıklayınız.

 • 20'den Fazla E-Mail Programında Ön İzleme

  Kampanyalarınızı hazırladıktan sonra göndermeden önce Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook, Outlook Express gibi e-mail programlarında nasıl görüneceğini test edin. Belkide düşündüğünüz şekil de görünmeyecekler ;)

 • Spam Kontrolü

  Kampanyalarınızı göndermeden önce spam filtrelerine yakalanıp yakalanmayacağını kontrol edin.

 • Kişiye Özel Kampanya Oluşturun

  Sadece "Sayın Ahmet Mehmet" şeklinde değil, verinizdeki tüm alanları kampanyalarınız içinde kullanabilir, kampanyanın kişiye özel hazırlandığı hissini oluşturabilir , satış grafiğini yükseltebilirsiniz.

 • Görsel Barındırma

  Kota sınırı olmaksızın görsellerinizi sunucularımızda barındırabilir, spam puanı almaktan kaçınabilirsiniz.

 • Otomatik Cevaplayıcılar

  Üyelerinize belirli aralıklarla veya listenize yeni katıldıklarında, daha önceden hazırladığınız bültenleri, n-Mailer sizin için otomatik olarak gönderir. Otomatik cevaplayıcılar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

Bültenlerimizi oluşturduğumuz veritabanımıza güvenli ve en hızlı şekilde yollayabiliyor ve anında ölçümleyebiliyoruz. Herhangi bir sorunla  karşılaştığımızda sorunun hemen çözülebiliyor olması büyük kolaylık ve rahatlık. En önemlisi satışımıza etkisini direkt görebiliyoruz ve ayrıca verilerimizin başkalarıyla paylaşılmadığını bilmek çok önemli. Sonuç veren, çözüm odaklı, özel, butik ve profesyonel yaklaşım ve hizmet için teşekkür ediyoruz. Selçuk Aylar
Business Network Center
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock