E-Mail Pazarlama Kampanyalarını Oluşturacağınız Çok Özel Araçlar

E-Mail pazarlama planınız ne olursa olsun, kampanyalarınızın profesyonel olmasını isteyeceğinizden eminiz. Hedefimiz başarılı kampanyalar oluşturmakta daima yanınızda olmaktır.
Profesyonel Kampanyalar Hazırlayın
 • Tümleşik HTML Editör

  Tümleşik HTML editör sayesinde, Dreamweaver, FrontPage gibi popüler web tasarım programlarından kopyala/yapıştır yaparak bülteninizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Her gönderiminiz için profesyonel tasarımlar hazırlatmak isterseniz, n-Mailer bu konuda da size hizmete hazırdır. Bilgi için tıklayınız.

 • 20'den Fazla E-Mail Programında Ön İzleme

  Kampanyalarınızı hazırladıktan sonra göndermeden önce Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook, Outlook Express gibi e-mail programlarında nasıl görüneceğini test edin. Belkide düşündüğünüz şekil de görünmeyecekler ;)

 • Spam Kontrolü

  Kampanyalarınızı göndermeden önce spam filtrelerine yakalanıp yakalanmayacağını kontrol edin.

 • Kişiye Özel Kampanya Oluşturun

  Sadece "Sayın Ahmet Mehmet" şeklinde değil, verinizdeki tüm alanları kampanyalarınız içinde kullanabilir, kampanyanın kişiye özel hazırlandığı hissini oluşturabilir , satış grafiğini yükseltebilirsiniz.

 • Görsel Barındırma

  Kota sınırı olmaksızın görsellerinizi sunucularımızda barındırabilir, spam puanı almaktan kaçınabilirsiniz.

 • Otomatik Cevaplayıcılar

  Üyelerinize belirli aralıklarla veya listenize yeni katıldıklarında, daha önceden hazırladığınız bültenleri, n-Mailer sizin için otomatik olarak gönderir. Otomatik cevaplayıcılar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

Yaklaşık 3 aydır müşterilerimize izinli e-posta gönderme konusunda bize yardımcı olabilecek kurumsal bir firma arıyorduk. Bu konuyla ilgili birçok firma ile görüştük ancak hem kaliteli hizmet veren hemde bu hizmeti uygun fiyatlarla yapan bir firmayı bulamamıştık. Ancak n-Mailer ile tanıştıktan sonra sorunumuza çözüm bulabildik. Kullanımı çok pratik ara yüzü ve yardımsever kadrosu ile gerçekten bizi büyük bir dertten kurtardılar. Artık yolladığımız bültenler alıcısına ulaştı mı veya gelen kutusuna düştü mü gibi sorunlarımız ortadan kalktı. İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Serdar Sivritepe
Mea Villa
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock