E-Mail Pazarlama Kampanyalarını Oluşturacağınız Çok Özel Araçlar

E-Mail pazarlama planınız ne olursa olsun, kampanyalarınızın profesyonel olmasını isteyeceğinizden eminiz. Hedefimiz başarılı kampanyalar oluşturmakta daima yanınızda olmaktır.
Profesyonel Kampanyalar Hazırlayın
 • Tümleşik HTML Editör

  Tümleşik HTML editör sayesinde, Dreamweaver, FrontPage gibi popüler web tasarım programlarından kopyala/yapıştır yaparak bülteninizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Her gönderiminiz için profesyonel tasarımlar hazırlatmak isterseniz, n-Mailer bu konuda da size hizmete hazırdır. Bilgi için tıklayınız.

 • 20'den Fazla E-Mail Programında Ön İzleme

  Kampanyalarınızı hazırladıktan sonra göndermeden önce Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook, Outlook Express gibi e-mail programlarında nasıl görüneceğini test edin. Belkide düşündüğünüz şekil de görünmeyecekler ;)

 • Spam Kontrolü

  Kampanyalarınızı göndermeden önce spam filtrelerine yakalanıp yakalanmayacağını kontrol edin.

 • Kişiye Özel Kampanya Oluşturun

  Sadece "Sayın Ahmet Mehmet" şeklinde değil, verinizdeki tüm alanları kampanyalarınız içinde kullanabilir, kampanyanın kişiye özel hazırlandığı hissini oluşturabilir , satış grafiğini yükseltebilirsiniz.

 • Görsel Barındırma

  Kota sınırı olmaksızın görsellerinizi sunucularımızda barındırabilir, spam puanı almaktan kaçınabilirsiniz.

 • Otomatik Cevaplayıcılar

  Üyelerinize belirli aralıklarla veya listenize yeni katıldıklarında, daha önceden hazırladığınız bültenleri, n-Mailer sizin için otomatik olarak gönderir. Otomatik cevaplayıcılar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

MuhasebeTR olarak 2005 yılından beri site üyelerimize bülten göndermekteyiz. Sürekli olarak maillerin alıcısına ulaşamama, sunucuların göçme sorunları yaşadık. Taaki n-Mailer ile tanışana kadar. n-Mailer bugüne kadar bize öğretilenlerin aslında hiç bir işe yaramadığını, sadece zaman kazanma amaçlı yapıldığını göstererek anlattı. Çalışmaya başladığımızdan bu yana hiç bir problem yaşamadığımız gibi ihtiyacımız olan her türlü çözümü hızlıca üretmeleri de ayrı bir güzellik. Ferdi Arda
MuhasebeTR
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock