Doğru Hedefe Güvenle Gönderin

Kampanyalarınızın alıcılarına güvenle ulaşması için ISP'ler ve E-Mail Servis Sağlayıcılar ile sağlam ilişkiler yürütmekteyiz.
Kampanyalarınızı Doğru Hedefe Güvenle Gönderin
 • Yüksek Teslimat Oranı

  ISP'ler ve e-mail servis sağlayıcılar ile yürüttüğümüz sağlıklı ilişkiler sayesinde, n-Mailer, email teslimatını ölçümleyen tarafsız bir firma olan Return Path Inc. tarafından %98'nin üzerinde teslimat skoru ile e-mail pazarlama hizmeti veren kurumlar içinde yüksek teslimat skorunda sahip olmuştur.

 • Gruplara Gönderim

  Gönderim sırasında alıcılarınızı şehrine göre, cinsiyetine göre, yaşına göre, daha önce gönderimini yaptığınız kampanyalarınızı açanlara göre, daha önce gönderimini yaptığınız kampanyalarınızdaki herhangi bir bağlantıyı tıklayanlara göre gibi segmentlere ayırıp doğru hedefe gönderin.

 • Gönderim Zamanlama

  Kampanyalarınızı istediğiniz tarih ve saate planlayabilirsiniz. Kampanyalarınızı hazırlayın, zamanlayın ve tatile gidin. n-Mailer gerisini sizin için halledecektir. Gözünüz arkada kalmasın.

 • Güvenirliği Tasdiklenmiş E-Mail

  n-Mailer, e-mail servis sağlayıcılar ve ISP ler tarafindan, göndericinin güvenirliğini belirlemek için istenen, SPF, SenderID, DomainKeys, DKIM gibi teknolojileri tüm sunucularında, bütün müsterileri için kullanmaktadır. Bu teknolojiler, e-maillerin alıcısına ulaşmasında önemli rol oynamaktadırlar.

  n-Mailer, sektörün lider e-mail gönderim programı (MTA) olan PowerMTA kullanmaktadır.

  Saatte 3 milyon adet e-mail gönderime kadar çıkabilen PowerMTA, ileri seviye dağıtım tanımlamaları ile de e-maillerin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

 • Email Servis Sağlayıcıların Geri Bildirim Sistemleri (Feedback Loop)

  Bilinen tüm büyük e-mail sağlayıcılar (Hotmail, Yahoo!, Gmail, AOL) ile sağlıklı ilişkiler içinde sistemimizi yürütüyoruz. Bu firmalarla, uzun yıllara dayanan whitelist (güvenli gönderici) ve feedback loop (spam geri bildirim sistemi (alıcı, gönderiminizi spam olarak işaretlediği anda, n-Mailer sistemi tarafından listenizden anlık ve otomatik olarak çıkarılır. )) anlaşmalarımız sayesinde, ulaşılabilirlik oranımızı her zaman yüksek tutuyoruz.

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

Daha önce firma olarak bir çok farklı yöntem denemiş, ancak hiçbiri istediğimiz sonucu verecek kadar başarılı olamamışlardı. n-Mailer sistemi çok kullanışlı ve anlaşılabilir, takip etmesi de çok kolay. Ayrıca sistemin çok hızlı olduğunu da itiraf etmeliyim. n-Mailer ekibi çok yardımcı ve sektörlere göre tavsiyelerde bulunabilecek kadar donanımlı bir ekip. Aldığımız geri dönüşümler n-Mailer'in ne kadar doğru bir seçim olduğunu gösterdi bize. İlknur Gökmen
EduYork Yurtdışı Eğitim
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock