Gizlilik Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Bizim İçin Önemlidir

Kurumsal veya kişisel olarak web sitemizde yada N-Mailer platformunda paylaşılan bütün bilgiler gizlidir ve hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşılmaz, kiralanamaz, ödünç verilemez

Kurumsal olarak N-Mailer ile çalışma öncesinde yada çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dokümanlar, pazarlama planları ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

N-Mailer, müşterisinin hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmesi ve " İzinli Pazarlama" kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulanabilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Müşterinin temin edeceği veritabanının rafine edilmesini, gerekli sınıflandırmanın yapılarak veritabanının güvenilir, sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasını kapsayan bu çalışmalar sırasında veritabanı bünyesindeki bütün bilgiler gizli tutulur.

Anti-Spam politikamız ile ilgili her hangi bir sorunuz var ise ve ya bir müşterimiz hakkında spam duyurusunda bulunmak isterseniz lütfen bize buradan ulaşınız:


TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık
Adres: Çamlıca Mah. Öğretmenler Sok. No: 43/4
16110 Beşevler / Nilüfer / Türkiye

Tel: (224) 223 4620
Fax: (224) 223 3839

E-mail: abuse@n-mailer.com

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

n-Mailer Email Marketing ile çalışmaya başlamamızdan çok kısa bir süre içerisinde ihtiyacımıza yönelik bültenleri hızla ve son derece dikkatli bir çalışmayla hazırlayıp hayata geçirdiler.Konuyla ilgili defalarca değişiklik istememize rağmen son derece sabırlı ve çözüm odaklı yaklaşımlar gösterdiler. Medyada uzun yıllar çalışmış biri olarak hız ve kalitenin gerekliliğine olan inancım sonsuz. Bir müşteri olarak da özellikle internet üzerinden pazarlama sunan şirketlerin sundukları hizmetlerin kalite düşüklüğüne de birçok kez şahit oldum. Bu konudaki yardımları için kendilerine teşekkür ederim. Başak Tecer
Navitas Eğitim Danışmanlık; Koçluk Hizmetleri
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock