Gizlilik Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik Bizim İçin Önemlidir

Kurumsal veya kişisel olarak web sitemizde yada N-Mailer platformunda paylaşılan bütün bilgiler gizlidir ve hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşılmaz, kiralanamaz, ödünç verilemez

Kurumsal olarak N-Mailer ile çalışma öncesinde yada çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dokümanlar, pazarlama planları ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

N-Mailer, müşterisinin hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmesi ve " İzinli Pazarlama" kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulanabilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Müşterinin temin edeceği veritabanının rafine edilmesini, gerekli sınıflandırmanın yapılarak veritabanının güvenilir, sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasını kapsayan bu çalışmalar sırasında veritabanı bünyesindeki bütün bilgiler gizli tutulur.

Anti-Spam politikamız ile ilgili her hangi bir sorunuz var ise ve ya bir müşterimiz hakkında spam duyurusunda bulunmak isterseniz lütfen bize buradan ulaşınız:


TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık
Adres: Çamlıca Mah. Öğretmenler Sok. No: 43/4
16110 Beşevler / Nilüfer / Türkiye

Tel: (224) 223 4620
Fax: (224) 223 3839

E-mail: abuse@n-mailer.com

REFERANSLAR

NE DEDİLER:

Firma olarak daha önce kendi içimizde kullandığımız çeşitli uygulamalardan sonra n-Mailer ile çalışmaya başladık. n-Mailer ile çalışmaya başladıktan sonra daha önce yaptığımız çalışmalarda ne kadar çok uğraştığımızı, boşuna emek ve zaman harcadığımızı farkettik. n-Mailer'ın çalışma prensipleri bir eğitim firması olarak bizi gerçekten şaşırttı. Müşteriye değer veren bir firma ile çalışmaktan çok mutluyuz. n-Mailerı herkese tavsiye ediyoruz. Zafer Gür
PDR Group
N-MAILER, TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık firmasının tescilli ticari markasıdır.
SiteLock