Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Bizim İçin Önemlidir

Kurumsal veya kişisel olarak web sitemizde yada n-Mailer platformunda paylaşılan bütün bilgiler gizlidir ve hiçbir özel veya tüzel kişilikle paylaşılmaz, kiralanamaz, ödünç verilemez

Kurumsal olarak n-Mailer ile çalışma öncesinde yada çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dokümanlar, pazarlama planları ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

n-Mailer, müşterisinin hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmesi ve ” İzinli Pazarlama” kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulanabilmesi için gerekli çalışmaları yapar. Müşterinin temin edeceği veritabanının rafine edilmesini, gerekli sınıflandırmanın yapılarak veritabanının güvenilir, sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasını kapsayan bu çalışmalar sırasında veritabanı bünyesindeki bütün bilgiler gizli tutulur.

Anti-Spam politikamız ile ilgili her hangi bir sorunuz var ise ve ya bir müşterimiz hakkında spam duyurusunda bulunmak isterseniz lütfen bize buradan ulaşınız:

TUNGA Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık
Çamlıca Öğretmenler Sok. No: 43/4 16110 Nilüfer / Türkiye

Tel: +90 (850) 302 5080
E-mail: [email protected]